شرکت آذر سولار سازه

پست الکترونیکی پرینت PDF
شرکت آذر سولار سازه با هدف ارائه خدمات در زمینه سیستم ها و تجهیزات خورشیدی تاسیس گردیده است. این خدمات شامل مشاوره، طراحی، اجرا، بهره برداری، نگهداری، فروش و نظارت بر اجرای سیستم های خورشیدی اعم از: سیستم های گرمایش خورشیدی، آبگرمکن های خورشیدی، سیستم های تامین برق خورشیدی، چراغ های پارکی و خیابانی خورشیدی، چراغ های ترافیکی و راهنمایی خورشیدی، پمپ های خورشیدی، سیستم های سرمایش خورشیدی، کولرهای خورشیدی و ... می باشد.
 هـدف اصلی ما ارائه خدمات برتر و فــروش محصـولات با کیفیت می باشد که بر این اساس این شرکت موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصـولات SUNMAX  ترکیه در ایران شده است. شرکت SUNMAX یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده سیستم های گرمـایش مرکـزی خورشیـدی و آبگرمـکن های خورشیدی از نوع وکیوم تیوب در ترکیه است که در طـول فعالیت خود مـوفق به اخذ گواهینامه هـای ISO 14001 ، ISO 18001، ISO 9001 و گواهینامه استاندارد اروپایی CE  شده است. محصولات این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های مربوط به ساخت سیستم های گرمایش خورشیدی، تولید می شود. 
شرکت آذر سولار سازه امید دارد با گسترش و اشاعه فرهنگ استفاده از انرژی های رایگان و پاک، سهمی هر چند اندک در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های ناشی از آن در سبد خانوارهای ایرانی و شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی داشته باشد.

 

 
تعداد اعضای سایت : 104
تعداد مطالب : 60
آدرس سایت ها : 17
تعداد بازدید کنندگان مطالب : 486649

تماس با ما

آدرس: تبریز، خیابان خیام، اول خیابان بارون آواک، ساختمان 5

تلفن:  35512445 (041)

فاکس: 35515729 (041)

ایمیل: info@solarsazeh.com

 

اخبار سایت

 
اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش آبگرمکن های خورشیدی SUNMAX ترکیه در سراسر کشور
 
  برای دریافت شرایط اعطای نمایندگی با ما تماس بگیرید. 

ورود و خروج